Logo do druku

Zrobimy wszystko żeby Twój projekt zabłysnął

Aktualności

 • Trzy nowe inwestycje

  Kolejne trzy projekty zyskały akceptację Rady Inwestycyjnej InQbe oraz PARP.

  „Giftbox" jest platformą do obsługi i zarządzania procesem e-giftingu w modelu Saas, dedykowaną średnim i dużym przedsiębiorstwom. Podstawowym celem Giftbox jest obsługa procesu zakupu oraz redempcji wirtualnych kart podarunkowych w punktach POS za pośrednictwem dedykowanych aplikacji, osadzanych na stronach www klientów lub w mediach społecznościowych. W nowej spółce Giftbox sp. z o.o. inkubator objął 20% udziałów w kapitale zakładowym”.

  Big Data Solutions sp. z o.o. opracowuje algorytmy wykorzystywane do zarządzania i obsługi systemów bazodanowych. Przygotowuje rozwiązania, które znajdą zastosowanie w mechanizmach hybrydowych baz oraz analizie i poszukiwaniu powiązań pomiędzy dowolnie dużymi zbiorami danych. InQbe sp. z o.o. objęła 49% kapitału.

  Posyłka sp. z o.o. skieruje swoje usługi do turystów zza wschodniej granicy, którzy zainteresowani są dokonywaniem zakupów wszelkiego rodzaju produktów. Spółka zaoferuje możliwość dokonania zakupu towarów w polskich sklepach internetowych i ich odbiór w dogodnych lokalizacjach w pobliżu granicy. InQbe sp. z o.o. objęła 25% udziałów w kapitale zakładowym spółki.
  dodano: 04.11.2013 r. 10:41