Logo do druku

Zrobimy wszystko żeby Twój projekt zabłysnął

Aktualności

 • Zaproszenie

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach b2b z ukraińskimi firmami z branży IT i medycznej, które odbędą się 25 października 2019 r. w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie. 
  Lista ukraińskich firm, które wezmą udział w spotkaniach, znajdą Państwo tutaj: https://www.een.org.pl/component/content/article/57550:spotkania-b2b-z-ukrainskimi-firmami-it-i-medycznymi.
  Udział w spotkaniach umożliwi: nawiązanie kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu, pozyskanie nowych zleceń.
   
  Spotkania te to efektywny i wygodny sposób na spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
  Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.
  Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami firm ukraińskich prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (https://www.een.org.pl/component/content/article/57550:spotkania-b2b-z-ukrainskimi-firmami-it-i-medycznymi) w języku angielskim i przesłanie go drogą elektroniczną na adres oleksandra_perepelytsia@parp.gov.pl.
  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 4 października 2019 r.
  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
   Na wszelkie pytania odpowie pani Oleksandra Perepelytsia (Tel. 22 432 82 47, e-mail: oleksandra_perepelytsia@parp.gov.pl)
  dodano: 02.10.2019 r. 13:37