Logo do druku

Zrobimy wszystko żeby Twój projekt zabłysnął

Kompleksowe, multimedialne rozwiązania promocyjne w sieci.

Spółka zajmuje się kompleksowym tworzeniem produkcji multimedialnych promujących ciekawe miejsca oraz usługi w formie video z przeznaczeniem głównie do Internetu. Współpracuje z systemami rezerwacji, portalami oraz obiektami turystycznymi. Zakres działań obejmuje kompleksową obsługę całego projektu począwszy, w zależności od potrzeb klienta, od opracowania scenariusza a skończywszy na hostingu filmu na serwerach e2o.

Uzupełnieniem produkcji filmów jest ich dystrybucja w serwisach turystycznych i systemach rezerwacji. Firma posiada obecnie licencję na ponad 600 filmów o hotelach zagranicznych, oraz około 200 filmów o regionach i atrakcjach turystycznych. Stale rozszerzana baza w pełni legalnych materiałów filmowych stanowi doskonały kontent dla wielu serwisów związanych z branżą turystyczną. Wszystkie filmy odtwarzane są w ujednoliconej formie playera z podziałem na sekcje tematyczne i dodatki (np. galeria zdjęć czy lokalizacja obiektu). Spółka obecnie skupia swoją działalność na rynku krajowym.

InQbe Sp. z o.o. posiada 12 000 udziałów o wartości nominalnej 50 zł każdy, daje to 49,9% w kapitale zakładowym spółki dającym taki sam procent głosów.

 www.e2o.com.pl

www.podroznik.tv