Logo do druku

Zrobimy wszystko żeby Twój projekt zabłysnął

Zamówienia

  • Oferta pracy

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka /  Doradcy.

    Zakres obowiązków:

    - analiza i ocena projektów technologicznych i internetowych na wczesnym etapie

    - weryfikacja założeń i  pomoc w tworzeniu biznesplanów

    - doradztwo biznesowe

    Warunki:

    - rodzaj pracy : umowa o pracę na pełen etat,  w tym okres próbny

    - wynagrodzenie: 4.000 - 5.000 brutto miesięcznie

    Wymagania konieczne:

    - umiejętność planowania i analizy przedsięwzięć biznesowych

    - znajomość i umiejętność stosowania zasad analizy finansowej (analiza kosztów, budżetowanie)

    - znajomość Internetu

    - samodzielność i umiejętności komunikacyjne

    Dodatkową zaletą będzie:

    - znajomość metodologii i doświadczenie w zarządzaniu projektami

    - znajomość rynku IT

    CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny należy złożyć do 29.07.2011r. w siedzibie InQbe Sp. z o. o. przy  ul. Towarowej 1 w Olsztynie. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    dodano: 18.07.2011 r. 08:25